אימובילייזר לא עובד

שירות אימוביליזר לא עובד – הוותיקים שבינינו עוד זוכרים את הימים שבהם כדי להתניע רכב היה צריך להשתמש רק במפתח. מה שהיה צריך לעשות זה פשוט – מכניסים את המפתח לסוויץ', מסובבים, המנוע מתחיל לגרגר ואפשר לנסוע. הצרה כמובן הייתה שככה הרבה יותר קל לגנוב את הרכב ולכן היה דרוש פתרון טכנולוגי ראוי. כיום, כמעט בכל רכב שקונים יש אימובילייזר מובנה. זה ממש לא סוד שהמכשיר הקטן הזה שומר על הרכב מפני גניבות. הוא יעיל מאוד וקשה מאוד גם לנוכלים מתוחכמים לעקוף אותו ולהתניע. אבל כמו כל חלק אחר בכלי הרכב, גם האימובילייזר או הקודן אינם חפים מקילקולים ומתקלות. זה בדרך כלל לא קורה כאשר הם חדשים אבל זה בכל זאת קורה. מה עושים אם אימובילייזר לא עובד? יש לנו כמה טיפים לספר לכם.

צרו קשר

אימובילייזר לא עובד עקב קוד שגוי? המתינו

אם אתם מכירים היטב את אופן הפעולה של האימובילייזר, יתכן שמה שנספר כאן יישמע לכם ברור מאליו. קחו בחשבון שלא כולם מכירים את ההיבטים הטכניים של האימובילייזר או של הקודנים. אם גיליתם אימובילייזר לא עובד, תוכלו להזמין שירות לצורך התיקון אבל לפני כן, שימו לב. אם אתם מכניסים קוד שגוי לאימובילייזר המשולב עם קודן, הוא יניח לכם לנסות שנית. אם כמה פעמים הכנסתם קוד שגוי, המערכת תינעל ולא תוכלו להתניע את הרכב. מה צריך לעשות במצב הזה? אל תנסו לשחק עם המצברים או ללחוץ על דוושת הגז. לא זה מה שיפתור את הבעיה. כל מה שצריך זה לגלות סבלנות. תוך כחמש דקות המערכת מאתחלת ואפשר להקיש את הקוד ולנסוע. יש לציין כי יש פעמים שיהיה צריך לחכות קצת יותר מזה או קצת פחות.

בעיות קודן לרכב - תקלה חשמלית ותקלות אחרות

אם אימובילייזר לא עובד בהחלט יתכן כי הדבר מצביע על תקלה הקיימת במערכת החשמל. גם אם אין לכם שמץ של מושג איך המערכת הזאת עובדת, בוודאי תדעו שבתוך המנוע יש מצבר. אם המצבר של הרכב מרוקן, לא תוכלו להניע אפילו אם האימובילייזר תקין. אבל זה לא אומר שאם המצבר תקין לגמרי בהכרח תוכלו להניע. כדאי לוודא שהמצבר מחובר היטב ושהברגים מחוזקים היטב. אבל אם נורת המצברים לא נדלקת, פנו למרכז הקודנים הישראלי. נציג החברה יוכל לבדוק מה בדיוק הבעיה ומה צריך לתקן.

מרכז הקודנים הישראלי ותוכלו להמשיך לנסוע בראש שקט

כדאי לדעת שאם החליפו לכם מצבר ולא נקטו זהירות, הדבר עלול להוציא את האימובילייזר מאיפוס. אגב, לא רק באימובילייזר זה יכול לפגוע. אם לא דואגים לספק מתח, זה עשוי לפגוע במחשב הרכב ולהביא להוצאות מיותרות. גם במקרים כאלה מרכז הקודנים הישראלי יכול לעזור לכם. כמו כן, אפשר לקבל שירות גם אם התקלה נובעת מקלקולים אחרים. אם המקשים איבדו את הרגישות (בקודן) או אם מדובר בכל תקלה אחרת, חשמלאי הרכב המקצועיים והאמינים שלנו יעניקו לכם שירות מקצועי.

אנו במרכז הקודנים הישראלימציעים ללקוחותינו שירות איכותי ומקצועי עם חשמלאי רכב מוסמכים ומורשים לטפל בכל סוגי התקלות הקשורות לקודנים.

שביעות רצונם של לקוחותינו היא קו מנחה עיקרי עבורנו ואנו נעשה כל מה
שביכולתנו בכדי להעניק לכם את השירות המקצועי והאיכותי ביותר ובמחירים
תחרותיים מאוד.

ביטול קודן לרכב
שירות אימובילייזר לרכב לא עובד עם מרכז הקודנים הישראלי

אימוביליזר לא עובד?
רוצים להתקין אחד חדש לרכב? הכנסתם את הקוד הנכון אך הרכב עדיין לא מניע?
אנו מתמחים בהתקנת, תיקון וניתוק אימובילייזרים וקודנים לרכב

קודנית לרכב
שירות קודן לרכב
Car Code-4
Car Code-3
Car Code-2
קודן לא עובד
שירות 24 שעות ביממה

אנו מציעים שירות מקצועי, מהיר ואדיב וזמינים עבורכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

phone יום טוב 21 , תל אביב, 6560021   phone התקשר אלינו: 054-201-3748
זכויות יוצרים © 2024 חשמלאי רכב. כל הזכויות שמורות