ביטול קודן לרכב

שירות ביטול קודן לרכב  -קודן לרכב נראה כמו משהו פשוט למדי. לכאורה רק קופסה קטנה עם כמה מקשים וזה הכל. אכן, זהו פאנל של מקשים שרק כאשר לוחצים עליהם בסדר הנכון הרכב יכול להתניע. למעשה, הקודן מאוד חשוב מפני שהוא מקשה על גנבי רכב להתניע את הרכב וזה מפחית מאוד את הסיכוי שהרכב ייגנב. אם אתם נתקלים במצב שבו הקודן לפעמים פועל ולפעמים לא פועל, לא כדאי למהר ולבצע בעצמכם ביטול קודן לרכב. מה שכדאי לעשות זה להזמין שירות שיבצע את הביטול של הקודן ולאחר מכן יותקן קודן חדש ותקין (או שהישן יתוקן).

צרו קשר

ביטול קודן לרכב ושמירה על הרכב

כדי לבצע ביטול קודן לרכב לא מספיק להצטייד בקאטר ולחתוך כמה חוטים. זה לא נכון ואף עשוי לגרום לקצר ולתקלות חשמל שיגרמו נזקים. אם כל זה מה שהיה צריך לעשות, זה לא באמת היה מכשיר ששומר על הרכב מפני גניבה. אם הקודן ננעל, למעשה הוא מונע כל אפשרות להתניע את הרכב אבל גם חוסם את משאבת הדלק. זו כבר בעיה רצינית עבור גנבי הרכב ולכן מדובר באביזר חשוב מאוד.

אם ניסיתם להקיש את הקוד של הקודן שלכם אבל כלום לא קורה, נסו לבדוק את עצמכם. בדקו שאתם לא מכניסים בטעות קוד לא נכון. זה אולי נשמע כמו משהו שלא קורה לכם אלא רק לאחרים, אבל זו עובדה. לפעמים, בהיסח הדעת, כל אחד יכול להקיש קוד לא מתאים. למשל קוד שמשמש לצורך משיכת כסף עם כרטיס האשראי או קוד סודי אחר שלא קשור בכלל לקודן. בשגרה, גם אם מקישים פעם אחת קוד לא נכון, יש לכם אפשרות לנסות פעם נוספת. בפעם השלישית, אם יש טעות, המערכת עשויה להינעל. אתם לא חייבים בשלב זה להזמין מיד שירות קודן לרכב תקוע. נסו להמתין כמה דקות, עד שהמערכת תאתחל את עצמה. אם זה לא עוזר, אם הרכב עדיין לא מניע ולא זז, תיקון צריך לפתור לכם את הבעיה.

פיתרון חיוני לשמירה על הרכב

לא חייבים להיות חשמלאי רכב כדי להבין שהקודן קשור למערכת החשמל של הרכב. זו אותה מערכת שאליה מחוברים גם המצברים ואותה המערכת שאם היא לא תעבוד, הרכב לא יוכל להניע ואי אפשר יהיה לנסוע. גם חברות הביטוח קבעו שקודן או אימובילייזר מהווים פתרון חיוני לשמירה על הרכב. אם מבצעים ביטול קודן לרכב מבלי להתקין קודן חליפי, תתעורר בעיה אם הרכב ייגנב. ישנם ביטוחים שמתנים את קבלת הפיצוי בקיומו של קודן תקין ופעיל. אין קודן? הקודן מבוטל ואין חליפי? הביטוח עשוי להיות חסר ערך וחבל.

מרכז הקודנים הישראלי ותוכלו להמשיך לנסוע בראש שקט

מתי כן צריך לבצע ביטול של הקודן? הדבר הזה נחוץ אם יש תקלה בקודן וצריך להחליף אותו. אם הקודן התיישן ומערכת הלחיצים נפגמה, יתכן שתנסו להקיש את הקוד של הקודן אבל הוא לא יפעל. זה יכול לנבוע ממקשים פגומים או מגעים לא טובים. אם אחד המקשים נשאר לחוץ ואי אפשר לשחרר אותו, חייבים לבצע את הביטול כדי שאפשר יהיה לנסוע ברכב.

ביטול הקודן אפשרי גם אם רוצים לא רק להחליף אלא גם אם רוצים לשנות את הסיסמא. אם הסיסמא שלכם (הקוד של הקודן שרשמתם לעצמכם) אבדה, יהיה זה רעיון טוב להזמין שירות ביטול ואז להחליף את הקוד. במרכז הקודנים הישראלי  ניתן לבצע את כל הדרוש לכם. אפשר להזמין התקנת קודנים או החלפת קודנים פגומים. אפשר לאפס אותם או לשחרר קודנים שננעלו. אפשר לשנות את הקוד או כל דבר אחד שדרוש לכם כדי שתוכלו להמשיך לנסוע בבטחה ובראש שקט.

אנו מציעים ללקוחותינו שירות איכותי ומקצועי עם חשמלאי רכב מוסמכים ומורשים לטפל בכל סוגי התקלות הקשורות לקודנים.

שביעות רצונם של לקוחותינו היא קו מנחה עיקרי עבורנו ואנו נעשה כל מה
שביכולתנו בכדי להעניק לכם את השירות המקצועי והאיכותי ביותר ובמחירים
תחרותיים מאוד.

ביטול קודן לרכב
שירות ביטול קודן עם מרכז הקודנים הישראלי

קודן הרכב לא מניע?
רוצים להתקין קודן חדש לרכב? הכנסתם את הקוד הנכון אך הרכב עדיין לא מניע?
אנו מתמחים בהתקנת, תיקון וניתוק קודנים לרכב.

קודנית לרכב
שירות קודן לרכב
Car Code-4
Car Code-3
Car Code-2
קודן לא עובד
שירות 24 שעות ביממה

אנו מציעים שירות מקצועי, מהיר ואדיב וזמינים עבורכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

phone יום טוב 21 , תל אביב, 6560021   phone התקשר אלינו: 054-201-3748
זכויות יוצרים © 2024 חשמלאי רכב. כל הזכויות שמורות