ניטרול קודן לרכב

שירות ניטרול קודן לרכב  אימובילזייזר יעיל או קודן משוכלל נפוצים כיום יותר מאי פעם. זה די מובן שהרי בימים שבהם ניתן היה להתניע את הרכב באמצעות מפתח בלבד, היה זה עניין של מה בכך לגנוב כלי רכב. אך מאז שהחלו להימכר קודנים לרכב חלה ירידה תלולה בגניבות הרכב. זהו אמצעי שאולי נראה פשוט אבל הוא מאוד משוכלל ועושה יופי של עבודה. עם זאת, מפעם לפעם צריך לבצע ניטרול קודן לרכב. זו לא פעולה שגרתית. זו לא פעולה שכדאי כי כל אחד יבצע. זה עניין שמצריך ידע ויכולת להחזיר לשימוש את הקודן לאחר הטיפול.

צרו קשר

ניטרול קודן לרכב –לפעמים הזמן עושה את שלו

כאשר אנו מדברים על ניטרול קודן לרכב אנו לא מתכוונים למה שקורה כאשר מקישים קוד לא נכון. כידוע, מאוד לא מומלץ להחזיק ברכב את הקוד הסודי כשהוא כתוב על גבי פתק או מודבק בתוך תא הכפפות או בכל מקום אחר. זהו טריק שגנבי רכב מכירים ואין יותר קל מאשר להתניע רכב בעזרת קוד שכזה. את הקוד כדאי פשוט לזכור, אבל מה לעשות, כולנו בני אדם ולפעמים אנו שוכחים. יש כאלה שרושמים את הקוד בתוך הטלפון הנייד או מחביאים אותו בתוך הארנק. על כל פנים, אם מקישים קוד שגוי, הקודן ננעל. בדרך כלל, לא צריך בשעה כזאת לקרוא לחשמלאי רכב כדי לבצע ניטרול. מה שקורה זה שהקודן יודע לאתחל את עצמו אבל לא אחרי הקשה שגויה אחת אלא אחרי כמה הקשות. אם טעיתם פעם אחרי פעם אחרי פעם, כל מה שתצטרכו זה להמתין כמה דקות. זה אולי קצת מעצבן, אבל כמו שאומרים, הזמן עושה את שלו.

מתי כן צריך לנטרל?

ראינו מתי לא צריך לבצע ניטרול קודן לרכב. אבל מתי כן צריך לבצע פעולה שכזאת? יש צורך בכך אם יש תקלה כלשהי שלא מאפשרת לבצע התנעה למרות שקוד מוקש נכון. לפעמים, אם מרכיבים מצבר חדש לרכב אבל לא מבצעים זאת כמו שצריך ועם גיבוי למערכות החשמל והמחשוב, עשויות להיות תקלות לרבות באימובילייזר ובקודן. אם זה קורה, נטרול יפתור את הבעיה.

נטרול יכול להיות חשוב גם כאשר יש בעיות למשל שחיקה של המערכת, גמגום שלה כאשר לפעמים היא עובדת ולפעמים לא. בעיה במגעים או הצטברות של לחות יכולים להפריע להפעלה תקינה של הקודן ואז נטרול יהיה חיוני. גם אם מחליפים את המפתח, כאשר המפתח אבד או נשבר, צריך לפעמים טיפול בקודן או באימובילייזר.

נטרול קודן לרכב עם מרכז הקודנים הישראלי

יהיה מה שיהיה הצורך בנטרול, חשוב שהטיפול ייעשה אך ורק אצל גורם המתמחה בכך. מי שינסה לטפל בזאת בעצמו עשוי להביא לתקלות במערכות רגישות. לא כדאי להוציא את הקודן מכשירות ומה שצריך זה פשוט – לפנות למרכז הקודנים הישראלי. זה הכל.

אנו מציעים ללקוחותינו שירות איכותי ומקצועי עם חשמלאי רכב מוסמכים ומורשים לטפל בכל סוגי התקלות הקשורות לקודנים.

שביעות רצונם של לקוחותינו היא קו מנחה עיקרי עבורנו ואנו נעשה כל מה
שביכולתנו בכדי להעניק לכם את השירות המקצועי והאיכותי ביותר ובמחירים
תחרותיים מאוד.

ניטרול קודן לרכב
שירות לכל סוגי הקודנים עםמרכז הקודנים הישראלי

נתקלתם בבעיה בקודן לרכב?
רוצים להתקין קודן חדש לרכב? הכנסתם את הקוד הנכון אך הרכב עדיין לא מגיב?
אנו מתמחים בהתקנת, תיקון וניתוק קודנים לרכב.

קודנית לרכב
שירות קודן לרכב
Car Code-4
Car Code-3
Car Code-2
קודן לא עובד
שירות 24 שעות ביממה

אנו מציעים שירות מקצועי, מהיר ואדיב וזמינים עבורכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

phone יום טוב 21 , תל אביב, 6560021   phone התקשר אלינו: 054-201-3748
זכויות יוצרים © 2024 חשמלאי רכב. כל הזכויות שמורות