קודן לרכב לא מניע

שירות קודן לרכב לא מניע –  ישנה שגרה שכמעט כל אחד יכול להזדהות איתה. למשל, כשאנחנו רוצים להגיע לעבודה, אנחנו נכנסים לרכב, תוקעים את המפתח בסוויץ' ומחכים לשמוע את המנוע מתחיל לעבוד. זה אותו הדבר בדיוק גם אם אנחנו רוצים לקחת את הילדים לחוג או אולי להגיע למסעדה או לקניון או לנסוע לכל מקום באשר הוא. בדרך כלל, הכל בסדר. הרכב מגיב ואנחנו יוצאים לדרך. לפעמים, הרכב לא מניע. כלומר, יש איזו שהיא בעיה שצריך להסדיר לפני שנוסעים. בעיה נפוצה שמונעת מאיתנו לנסוע הינה תקלה בקודן. אם קודן לרכב לא מניע צריך לתקן את הקודן או לאפס אותו.

צרו קשר

קודן לרכב לא מניע ? איך יודעים אם יש בעיה בקודן

לא תמיד כאשר רכב לא מניע מדובר בתקלה בקודן. לפעמים מדובר בתקלה במצבר או שהחיבור של המצבר רופף וצריך לחזק. אם המצבר שלכם חדש, אם נורת הטעינה לא דולקת והמצבר מחוזק היטב למקומו, בהחלט יתכן כי צריך להקדיש את תשומת הלב לקודן.

אנו בחברת קודן פותרים כל בעיה מסוג זה. אם קודן לרכב לא מניע, אתם יוצרים עמנו קשר וצ'יק צק יכולים לצאת לדרך. כדאי לציין שלפעמים יש בעיה אחרת שלא מאפשרת לכם להניע, ואת זה אפשר לפתור בקלות. לפעמים ההגה נתפס משום שלפני ההתנעה הוא הסתובב מעט. כאשר ההגה תפוס זה יכול להפריע להנעה. כל מה שצריך זה פשוט לשחרר אותו. יש לסובב אותו מעט כאשר המפתח נמצא בתוך הסוויץ'. אבל אם אין שום בעיה במצבר, אם הטעינה טובה וההגה לא תפוס, צריך להקדיש את תשומת הלב אל הקודן.

האם באמת יש בעיה בקודן?

כדי לדעת אם באמת יש בעיה בקודן, שימו לב שהוא מתנהג באופן רגיל. יש קודנים בדגמים שישמיעו צליל חיווי ברור לאחר שנקלט הקוד הנכון. ודרך אגב, וודאו כי אתם לא טועים בהקשה של הקוד שלכם. אם אתם טועים בהקשה של הקוד מספר פעמים ברציפות, הקודן משבית את היכולת ההנעה. צריך לחכות מעט זמן עד שהכל תקין ורק אז מכניסים את הקוד ואפשר לנסוע.

אנו במרכז הקודנים הישראלי נסדיר את הבעיה

יש לא מעט סיבות שיכולות להביא לתקלה בקודן. קודן לרכב לא מניע, זה יכול להצביע על תקלה במערכת החשמל של הרכב. יכולה להיות תקלה בקודן אם הוא כבר ישן והמקשים איבדו את הרגישות. יתכן שלחצן מסוים נשאר במצב לחוץ, כך שלא משנה איזה קוד אתם מקישים, למעשה הקודן מרגיש שאתם לוחצים על כפתור אחר.

אנו מכירים היטב את כל סוגי הקודנים ואת כל סוגי התקלות. ניתן להתגבר על כל בעיה ולהשיב לרכב את היכולת להניע כמו תמיד. יש בעיה? רכב לא מניע? חשמלאי הרכב המקצועיים והמורשים שלנו ייתקנו את התקלה כראוי.

אנו במרכז הקודנים הישראלי מציעים ללקוחותינו שירות איכותי ומקצועי עם חשמלאי רכב מוסמכים ומורשים לטפל בכל סוגי התקלות הקשורות לקודנים.

שביעות רצונם של לקוחותינו היא קו מנחה עיקרי עבורנו ואנו נעשה כל מה
שביכולתנו בכדי להעניק לכם את השירות המקצועי והאיכותי ביותר ובמחירים
תחרותיים מאוד.

קודן לרכב לא מניע
שירות קודן שאינו מניע עם מרכז הקודנים הישראלי

קודן הרכב אינו מניע?
רוצים להתקין קודן חדש לרכב? הכנסתם את הקוד הנכון אך הרכב עדיין לא מניע?
אנו מתמחים בהתקנת, תיקון וניתוק קודנים לרכב.

קודנית לרכב
שירות קודן לרכב
Car Code-4
Car Code-3
Car Code-2
קודן לא עובד
שירות 24 שעות ביממה

אנו מציעים שירות מקצועי, מהיר ואדיב וזמינים עבורכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

phone יום טוב 21 , תל אביב, 6560021   phone התקשר אלינו: 054-201-3748
זכויות יוצרים © 2024 חשמלאי רכב. כל הזכויות שמורות