קודן לרכב לא עובד

קודן לרכב לא עובד? קודן לא עובד? כלי רכב מודרניים הם יצורים משוכללים ומתוחכמים להפליא. זה לא סתם אסופה של פלגים, צמיגים, גלגלי שיניים, ארכובות ומגופים. ברכב המודרני יש גם הרבה מאוד מערכות חשמליות ומערכת מחשוב מתוחכמות. זה כמובן הופך את הרכב להרבה יותר חסכוני וגם יעיל אבל זה גם אומר שאם יש תקלות או קלקולים צריך לדעת למי לפנות.

צרו קשר

סביר להניח שגם ברכב שלכם מותקן קודן, אם אתם מודעים לחשיבות שלו במניעת גניבות רכב. אם ניסתם להקיש את הקוד שעובד כל פעם כמו שעון, בכל בוקר ובכל יום, יתכן שתגלו יום אחד שאין תגובה. קודן לרכב לא עובד. במקרה שכזה, אם ניסיתם להקיש את הקוד אבל עדיין הרכב לא מניע, כדאי שתדעו למי כדאי לפנות. פנו למרכז הקודנים הישראלי, מומחים לתיקון וטיפול בקודנים ומערכות להשבתת מנוע.

קודן לא עובד אפשר לאפס

יש כל מיני סוגים של תקלות שיכולים להביא לאותה הבעיה בדיוק – קודן לא עובד. אבל לפעמים, אם הקודן לא מגיב זה לא קורה מפני שיש באמת תקלה חשמלית שמשביתה אותו. בהחלט יתכן שפשוט התבלבלתם והקשתם קוד לא נכון. זו לא בעיה גדולה כל כך אם זה קורה פעם אחת ואפילו פעמים. אם זה קורה יותר מפעמים ברציפות, הקודן יודע לנעול את עצמו והוא משבית את היכולת להתניע. על פי רוב, יש לחכות כמה דקות והקודן מתאפס מעצמו. המערכת יודעת לאתחל טיפ טופ. צריך להוציא את המפתח מהסוויץ' ולנסות שוב מן ההתחלה. אם עדיין שום דבר לא עובד, בבמרכז הקודנים הישראלי יוכלו לאפס לכם את המערכת כדי שזו תפעל שוב, כמו חדשה.

קודן לרכב לא עובד -בעיה במערכות חשמליות

אם קודן לרכב לא עובד, יתכן מאוד שהסיבה היא בעיה במערכת החשמל. הקודן הוא חלק ממערכת החשמל של הרכב והוא פועל מהכוח שנותנים לו המצברים. הרי יש לזכור שהקודן חייב לפעול עוד לפני שהרכב מותנע ולפני שהאלטרנטור נכנס לפעולה. לפעמים הבעיה בקודן תהיה בגלל שמצבר ישן שהוחלף לא טופל כהלכה. כאשר מחליפים מצבר כמו שצריך, יש לדאוג לגיבוי חשמלי. אם לא עושים כן, זה עלול לפגוע בקודן, לאפס אותו וגם להביא לתקלות במערכות נוספות ברכב. אם נתקלתם בתקלות בקודן זמן קצר לאחר החלפת המצבר, זו יכולה בהחלט להיות הסיבה.

מקשים שחוקים ולא עובדים 

מצב שבו קודן לא עובד יכולה להיות גם בשל בעיה אחרת, ללא שום קשר למצברים. למשל אם המקשים שחוקים. גם הקודן הטוב ביותר לא עובד לנצח ולפעמים תקלה יכולה פשוט לגרום לו שלא לזהות נכון את הקוד. אתם מקישים 1 והקודן מזהה 2. אתם מקישים 4 והקודן מזהה 2. לא משנה בגלל מה הקודן או האימובילייזר לא עובדים, מרכז הקודנים הישראלי עומד לשירותכם, באחריות.

אנו מציעים ללקוחותינו שירות איכותי ומקצועי עם חשמלאי רכב מוסמכים ומורשים לטפל בכל סוגי התקלות הקשורות לקודנים.

שביעות רצונם של לקוחותינו היא קו מנחה עיקרי עבורנו ואנו נעשה כל מה
שביכולתנו בכדי להעניק לכם את השירות המקצועי והאיכותי ביותר ובמחירים
תחרותיים מאוד.

קודן לרכב לא עובד
שירות קודן לא עובד עם מרכז הקודנים הישראלי

קודן הרכב לא מגיב?
רוצים להתקין קודנית לרכב? הקשתם את הקוד הנכון אך הרכב עדיין לא מניע?
אנו מתמחים בהתקנת, תיקון וניתוק קודנים לרכב.

קודנית לרכב
שירות קודן לרכב
Car Code-4
Car Code-3
Car Code-2
קודן לא עובד
שירות 24 שעות ביממה

אנו מציעים שירות מקצועי, מהיר ואדיב וזמינים עבורכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

phone יום טוב 21 , תל אביב, 6560021   phone התקשר אלינו: 054-201-3748
זכויות יוצרים © 2024 חשמלאי רכב. כל הזכויות שמורות