קודן לרכב תקוע

שירות קודן לרכב תקוע –  נכנסתם לרכב, סובבתם את המפתח וכבר עמדתם לאותת אבל שום דבר לא קרה. אין תגובה. רכב עלול להיתקע בלי יכולת לנוע בשל מגוון רחב של סיבות. יכולה להיות בעיה בסטרטר. יכולה להיות בעיה במערכת הדלק. יכולה להיות בעיה במצברים, שלא הוחלפו בזמן או פשוט התרוקנו בגלל חוסר תשומת לב. אבל לפעמים הבעיה היא אחרת לגמרי. לפעמים זו לא בעיה בסטרטר עצמו וגם לא תקלה במערכת הדלק או במזרקים. כשזו לא בעיה במצברים, יתכן מאוד שהבעיה היא בקודן. אם אתם מקישים שוב ושוב את הקוד אבל שום דבר לא קורה, אתם צריכים להזמין שירות. שירות קודן לרכב תקוע מחברת הקודן – כך תתגברו על התקלה ותוכלו לצאת לדרך.

צרו קשר

קודן לרכב תקוע ? וודאו שהקשתם את הקוד הנכון

אם ניסיתם להקיש את הקוד של הקודן שלכם אבל כלום לא קורה, נסו לבדוק את עצמכם. בדקו שאתם לא מכניסים בטעות קוד לא נכון. זה אולי נשמע כמו משהו שלא קורה לכם אלא רק לאחרים, אבל זו עובדה. לפעמים, בהיסח הדעת, כל אחד יכול להקיש קוד לא מתאים. למשל קוד שמשמש לצורך משיכת כסף עם כרטיס האשראי או קוד סודי אחר שלא קשור בכלל לקודן. בשגרה, גם אם מקישים פעם אחת קוד לא נכון, יש לכם אפשרות לנסות פעם נוספת. בפעם השלישית, אם יש טעות, המערכת עשויה להינעל. אתם לא חייבים בשלב זה להזמין מיד שירות קודן לרכב תקוע. נסו להמתין כמה דקות, עד שהמערכת תאתחל את עצמה. אם זה לא עוזר, אם הרכב עדיין לא מניע ולא זז, תיקון צריך לפתור לכם את הבעיה.

הקוד אבד? צריך לאתחל

יש אנשים שקל להם לזכור בעל פה את הקוד של הקודן. יש כאלה שרושמים אותו בכל מיני מקומות חבויים. פתק שזרוק בתא הכפפות או אפילו בתוך הטלפון הנייד. לכל אחד זה יכול לקרות, שוכחים את הקוד ברגע הכי לא מתאים או שאולי הקוד שרשמתם לעצמכם הלך לאיבוד. גם אם יש לכם הבנה די מקיפה לגבי מערכות חשמליות, זה לא מספיק כדי לשחרר או לאתחל את הקודן. בוודאי שזה לא מספיק בכדי להחליף את הקוד. פנו לחברת הקודן, שירות קודן לרכב תקוע. בצורה כזאת תוכלו לצאת מהצרה ולנסוע הלאה, למחוז חפציכם.

מרכז הקודנים הישראלי, אפשר לאתחל ואפשר להחליף

אגב, לא משנה איזה מן רכב יש לכם או איזה קודן יש ברשותכם. אנו מסוגלים לבצע תיקונים, איפוס ואתחול לכל סוגי הקודנים. ניתן להחזיר לשימוש כל אימובילייזר או קודן. במידה ויש תקלה שלא כדאי לתקן, אפשר להחליף את הקודן הישן ולהתקין אחד חדש. זה כדאי אם הקודן שחוק, אם יש בעיה במקשי המספרים או שמזהים תקלות אחרות בגלל לחות, התחממות או סיבות אחרות.

אנו  מציעים ללקוחותינו שירות איכותי ומקצועי עם חשמלאי רכב מוסמכים ומורשים לטפל בכל סוגי התקלות הקשורות לקודנים.

שביעות רצונם של לקוחותינו היא קו מנחה עיקרי עבורנו ואנו נעשה כל מה
שביכולתנו בכדי להעניק לכם את השירות המקצועי והאיכותי ביותר ובמחירים
תחרותיים מאוד.

קודן לרכב תקוע
שירות קודן תקוע עםמרכז הקודנים הישראלי

קודן הרכב תקוע?
רוצים להתקין קודן חדש לרכב? הכנסתם את הקוד הנכון אך הרכב עדיין לא מניע?
אנו מתמחים בהתקנת, תיקון וניתוק קודנים לרכב.

קודנית לרכב
שירות קודן לרכב
Car Code-4
Car Code-3
Car Code-2
קודן לא עובד
שירות 24 שעות ביממה

אנו מציעים שירות מקצועי, מהיר ואדיב וזמינים עבורכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

phone יום טוב 21 , תל אביב, 6560021   phone התקשר אלינו: 054-201-3748
זכויות יוצרים © 2024 חשמלאי רכב. כל הזכויות שמורות