תיקון קודן לרכב

שירות תיקון קודן לרכב –  ממש כפי שיש הרבה מאוד סוגים של כלי רכב ומגוון דגמים, כך גם יש סוגים שונים של מכשירי ההגנה שנקראים בשם "קודן". למרות שיש כל מיני קודנים או אימובילייזר, דרך ההפעלה בדרך כלל תהיה דומה. אלו מרכיבים שמבוססים על מערכת חשמלית ועל זיהוי של שבב ייחודי שמצוי במפתח או שילוב עם הקשת קוד אישי וסודי. אם ניסיתם להפעיל את הקודן אבל הוא לא מגיב, אם אתם מגלים כי מערכת ההצתה לא מגיבה בשום פנים ואופן או שאין הזרמה של דלק החיונית להתחלת הנסיעה, אתם צריכים פתרון. מה שאתם צריכים זה, ללא ספק, תיקון קודן לרכב. אבל למי כדאי לפנות? חשמלאי הרכב של חברת הקודן המומחים לתיקון של קודנים ואימובילייזר ביעילות ואמינות.

צרו קשר

תיקון קודן לרכב – מדוע חשוב קודן תקין?

אם לא התקנתם עד עכשיו קודן לרכב, אול נדמה לכם שאתם חוסכים כסף אבל למעשה זהו מתכון לצרות. ללא קודן, קל מאוד להתגבר על המנעול של הרכב ואפשר להפעיל במהירות את מערכת ההצתה. קודן או אימובילייזר מקשים גם על גנבי הרכב המנוסים וזה גם לא הכל ויש עוד סיבה שבגינה חשוב שיהיה לכם קודן תקין. חברות הביטוח השונות שיודעות להעריך את האמצעי הזה דורשות לעיתים את הימצאותו ברכב ואף יעניקו הנחה בשל כך. הקודן יודע להשבית את המנוע ולא לאפשר לרכב לנסוע אפילו גם הגנב הצליח לשים את היד על המפתח של הרכב. לכן, אם אין לכם קודן – כדאי שתתקינו. ואם הוא התקלקל, אל תתמהמהו והזמינו תיקון קודן לרכב. אנו במרכז הקודנים הישראלי חשמלאות רכב נבצע את התיקון עבורכם במהירות ותוכלו להמשיך בדרככם.

קודן מגמגם זה לא נעים

לא תמיד כדאי לבצע תיקון קודן לרכב רק אם הקודן מושבת לחלוטין. לפעמים יש סימנים מוקדמים לכך כי יש בעיה שמצריכה התייחסות. למשל, כאשר מתפתחת בעיה במגעים, יהיו ימים שבהם הקודן יפעל ויהיו ימים שבהם הוא לא יגיב. יש גם תקלה אחרת, כאשר הלחצנים "גמורים" ואז גם אם מקישים קוד תקין לפעמים הוא לא יתקבל בצורה נכונה. אם לפעמים אתם צריכים כמה וכמה ניסיונות לפני שאתם מצליחים להניע אבל אין בעיה במצברים, בסטרטר או בכל דבר אחר, יתכן מאוד שהבעיה היא בקודן ובכך צריך לטפל.

מתמחים בכל סוגי התיקונים

אם יש לכם חשש שהקוד הסודי של הקודן שלכם נגנב, למשל אם שמרתם אותו על פתק בארנק והארנק נעלם, גם אז אפשר לטפל כמו שצריך. רוזנפלד חשמלאות רכב יכולים לבצע עבורכם פעולה פשוטה של נטרול והחלפת הקוד. זה פשוט, כמובן, למי שיודע בדיוק איך לבצע את החלפת הקוד.  אנו מתמחים בתיקוני חשמל לרכב, טיפול בסטרטר פגום, החלפת קודנים או תיקון מכל הסוגים. אפשרות להחלפת הקוד, נטרול ותפעול בכל סוגי הרכבים.

אנו מציעים ללקוחותינו שירות איכותי ומקצועי עם חשמלאי רכב מוסמכים ומורשים לטפל בכל סוגי התקלות הקשורות לקודנים.

שביעות רצונם של לקוחותינו היא קו מנחה עיקרי עבורנו ואנו נעשה כל מה
שביכולתנו בכדי להעניק לכם את השירות המקצועי והאיכותי ביותר ובמחירים
תחרותיים מאוד.

תיקון קודן לרכב
שירות תיקון קודן עם מרכז הקודנים הישראלי

מחפשים שירות תיקון קודן?
רוצים להתקין קודן חדש לרכב? הכנסתם את הקוד הנכון אך הרכב עדיין לא מניע?
אנו מתמחים בהתקנת, תיקון וניתוק קודנים לרכב.

קודנית לרכב
שירות קודן לרכב
Car Code-4
Car Code-3
Car Code-2
קודן לא עובד
שירות 24 שעות ביממה

אנו מציעים שירות מקצועי, מהיר ואדיב וזמינים עבורכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

phone יום טוב 21 , תל אביב, 6560021   phone התקשר אלינו: 054-201-3748
זכויות יוצרים © 2024 חשמלאי רכב. כל הזכויות שמורות